STOR PERDE YIKAMA

12

Subat
STOR PERDE YIKAMA

Son zamanlarda STOR PERDE YIKAMA VE TEMİZLİĞİ hemen her mekanda karşımıza çıkıyor, ancak her zaman ofislere daha çok yakışan bir perde çeşidi oluyor. Alüminyum ve ahşap malzeme ile gün ışığına farklı formlar kazandırılıyor ve insanlar jaluzi kullanmaktan memnun kalıyor. Özellikle küçük, dar alanlarda jaluzi iyi bir tercih oluyor. İki cam arasına yerleştirilen STOR PERDE YIKAMA sistemi sayesinde kolayca kullanılabiliyor.STOR PERDE TEMİZLİK kullanan kişilerin dikkat etmesi gereken tek unsur STOR PERDE  temizliği oluyor. Temizliği düzenli olarak yapılmadığı müddetçe perde aralarında biriken tozlar çok kötü görüntüler oluşturuyor ve bu durum kimsenin hoşuna gitmiyor.
  

        Hemen her gün STOR perde araları yumuşak tüylü bir fırça ile tozlardan arındırılabiliyor. Bu şekilde rutin olarak temizliği yapılmayan jaluziler ilerleyen zamanlarda temizlik firmalarına başvurmak dışında hiçbir şekilde temizlenemiyor. Her gün tozunu almak, haftada bir kez ise jaluziyi yerinden çıkarıp düz bir zemine sererek perde aralarını narince silmek, alüminyumlara zarar vermeden temizliğini yapmak gerekiyor. Jaluzi temizliği biraz zahmetli bir işlem olabiliyor ve jaluziyi çıkarırken mutlaka numaralandırmak ve yeniden takarken de bu numaralara dikkat ederek takmak gerekiyor. 
    
        Evimizde, ofisimizde ve diğer çalışma alanlarında kullandığımız jaluziler, çevresel faktörler, havada uçuşan tozlar ve bunlar gibi diğer sebeplerin de etkisiyle oldukça kirli bir hal alıyor. Yumuşak tüylü fırça ile temizliğini yapmadığımızda çok kısa sürede el dokunamaz bir hal alıyor ve jaluzi temizliği için temizlik şirketlerinden yardım almamız gerekiyor. Jaluzi temizliği iki şekilde yapılıyor. İster yerinden çıkarmadan buharlı makine ile ister sökülerek ultrasonic makineler de yıkanabiliyor. Bu makinelerde jaluzi temizliği oldukça az zaman alıyor ve jaluziye hiçbir şekilde zarar vermiyor. Alüminyum bantlar zedelenmeden kolayca işlem tamamlanıyor ve numaralarına göre yeniden asılan jaluzi bulunduğumuz ortamın bir anda havasını değiştiriyor.
STOR PERDE YIKAMA,İZMİR PERDE YIKAMA,İZMİR STOR PERDE YIKAMA,YIKAMACI,PERDE YIKAMACI,BAYRAKLI STOR PERDE YIKAMA,KONAK STOR PERDE YIKAMA,NARLIDERE,BALÇOVA,KONAK,HATAY,KARŞIYAKA,BORNOVA STOR PRDE TEMİZLİK YIKAMA

Paylas

Bize Ulaşın 0 232 461 19 13 - 0 538 287 45 52

Bize Ulaşın 0 232 461 19 13 - 0 538 287 45 52

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde faydalanın!