BAYRAKLI TEMİZLİK FİRMALARI

12

Subat
BAYRAKLI TEMİZLİK FİRMAMIZI.HERZAMAN HİÇ TEREDÜT ETMEDEN ARAYAYIN BİLGİ ALIN

GSM
0 538 287 45 52


  
BAYRAKLI BELEDİYE BAŞKANIMIZIN DEYERLİ BİR SÖZÜ TEMİZLİĞE KADIN ELİ DEĞMELİ.

BAYRAKLI TEMİZLİK ŞİRKETİMİZ ÖZEL BİR TEMİZLİK FİRMASIDIR.
SAYIN MÜŞTERİLERİMİZ EVİNİZİN,İŞ YERİNİZİN,FABRİKANIZIN GENEL VE PERYODİK TEMİZLİKLERİNİZİ BİZ GARANTİLİ BİR ŞEKİLDE TEMİZLİK MAKİNALARIMIZ VE TEMİZLİK ELEMANLARIMIZLA GARANTİLİ VE TSE STANDARTLARINDA YAPMAKTAYIZ.
  BAYRAKLI TEMİZLİK FİRMAMIZ OKUL,BANKA,DEPO,DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİKLERİ,YAZLIK,HAVUZ,TATİL KÖYÜ,BAHÇE TEMİZLİK VE BAKIM İŞLERİNİDE İTİNAYLA YAPMAKTADIR.
BATRAKLI TEMİZLİK FİRMASI İZMİR TEMİZLİK FİRMASI TARAFINDAN, BAYRAKLI VE ÇEVRESİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN KURULMUŞTUR.BAYRAKLI TEMİZLİK ŞİRKETİ PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ SUNMAKTADIR.  BAYRAKLI TEMİZLİK HİZMETLERİ İZMİR BAYRAKLI TEMİZLİK FİRMASI, OLARAK 1997 YILINDA,N BU YANA BAYRAKLI VE CİVARINDA TEMİZLİK FİRMASI HİZMETİ VERMEKTEDİR , İLK KURULDUĞU YILLARDA, SADECE EV VE İŞYERİ TEMİZLİĞİ HALI KOLTUK YIKAMA,EVDE KOLTUK TEMİZLĞİ OLARAK HİZMET VERİYORDU ..  İZMİR TEMİZLİK FİRMASI, OLARAK HER ZAMAN EĞİTİM,Lİ ,DİSİPLİNLİ VE GÜLER YÜZLÜ, PERSONELİ İLE KALİTELİ HİZMET SUNAN FİRMAMIZ KISA ZAMANDA MÜŞTERİ POTANSİYEL, İNİ HIZLA ARTIRARAK SEKTÖRDEKİ YERİNİ ALMIŞTIR.İZMİRDE TEMİZLİK MERKEZİ OLARAK TÜM TEMİZLİK SORUNLARINIZDA YANINIZDADIR. BAYRAKLI TEMİZLİK HERSAMAN SİZE EN YAKIN TEMİZLİK ŞİRKETİ,DİR  BAYRAKLI TEMİZLİK,TEMİZLİK BAYRAKLI,İZMİR BAYRAKLI TEMİZLİK,TEMİZLİK ÇAYMAHLE BAYRAKLI,BAYRAKLI TEMİZLİK FİRMASI,TEMİZLİK FİRMASI BAYRAKLI.İZMİR BAYRAKLI,BAYRAKLI, İZMİR TEMİZLİK,TEMİZLİK HİZMETİ BAYRAKLI  TEL: 0 538 287 45 52
 

Paylas

Bize Ulaşın 0 232 461 19 13 - 0 538 287 45 52

Bize Ulaşın 0 232 461 19 13 - 0 538 287 45 52

Hizmetlerimizden sınırsız şekilde faydalanın!